Examine This Report on ثبت شرکتها سامانهمی بایست ابتدا شرکت ثبت نمایید که شرکت با مسئولیت محدود مناسب است – اگر نمی خواهید مبادرت به واردات و صادرات نمایید نیازی به دریافت کارت بازرگانی نمی باشد

من دانشجو هستم ودر حال تحصیل در رشته ی مهندسی برق گرایش کنترل بنده اموزش های مرتبط با رشته رو در موسسات فنی حرفه ای دیده ام و اکنون سعی دارم در حیطه ی هوشمند سازی و اتوماسیون کار انجام بدم و با شرکت های مختلف کار کنم و پروژه بگیرم اون طور که من بعد از مطالعه مطالب بالا متجه شدم بهتر است برای اینکار یک شرکت ثبت کنم نظر شما در مورد ثبت شرکت برای کار من چیست و اگه نیاز باشه ثبت شرکت انجام بدم این شرکت از چه نوعی است و هزینه ی اولیه برای تاسیس شرکت چقدر است وایا نیاز به داشتن یک مکان برای ثبت شرکت است یا نه ؟

در ضمن اگر شرکتی از خارج هم برخی مواد اولیه را خریداری کند، باید جداگانه به خاطر این خریدها، مالیات و جریمه بپردازد؟

جهت تعیین حق‌الدرج آگهی باید به «نمایندگی روابط عمومی» ‌مراجعه کرد. لازم به ذکر است درصورتی‌که کارشناس اداره، موضوع شرکت را نیازمند کسب مجوز از مرجع خاصی بداند از مرجع مزبور، استعلام می‌نماید. سپس متقاضی باید مبلغی که بابت حق‌الثبت و حق‌الدرج آگهی، معین می شود؛ ‌به بانک و حساب تعیین‌شده، واریز click here کند و پس از آن فیش پرداخت حق‌الثبت و حق آگهی را به «‌واحد حسابداری» ‌اداره، تحویل و واحد مذکور، این امر را در ذیل برگه‌ی تقاضانامه، درج می‌کند و بعد مدارک به «واحد ثبت تأسیس و تغییرات» اداره‌ی ثبت شرکت‌ها تحویل و شرکت، ثبت‌می‌شود و امضایی دال بر «برابر بودن ثبت با سند» ‌از شرکا یا وکیل رسمی شرکت، اخذ می‌گردد.

او در توییت خود نوشت: «من اتریوم را به‌رغم حمایتی که در گذشته از آن داشتم، رها کردم. بله، اتریوم با وجود حمایت کاربران در گذشته، آن‌ها را به حال خود رها کرده است. این ایده که فقط به تماشای سوختن و تست خلوص بنشینید، در حالی که تازه‌واردان از پس هزینه‌های زنجیره بر نمی‌آیند، بسیار ناخوشایند است.»

راجبه شرکت مهندسی اگه امکانش هست یه توضیح مختصری بدهید؟

جهت مشاوره رایگان می توانید با مشاوران مجموعه تماس حاصل نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا شماره تماس خود را ارسال کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند یا خودتان می توانید با خطوط شرکت تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ییگیری استعلام که شما را به سامانه پیگیری آخرین وضعیت استعلام الکترونیکی ملک هدایت می کند.

سوالم اینه که پروسه دریافت کد اقتصادی و ثبت شرکت به چه صورت است و اینکه چه شرکتی مناسب کار من هست

دوما. چقدر پروسه ثبت زمان میبرد و مدرک تحصیلی خاصی نیاز دارد یا نه

از بایگانی کردن اطلاعات زیر در پست الکترونیکی خود خودداری کنید: مشخصات شناسنامه و یا گذرنامه، تصویر و اسکن مدارک، رمز کابین شخصی و یا حساب.

امکان ثبت شرکت وجود دارد – به عنوان شخصی غیراز مدیر امکان فعالیت دارند

با توجه به تغییرات جدید سامانه ثبت شرکت ها، مشخصات شرکت شما دچار مغایرت شده و می بایست نسبت به اصلاح آن اقدام شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *